Kariéra

Volné pracovní pozice

Pizzař

Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy o průměru 32 a 40cm. Práce s pohodovým kolektivem.

Požadujeme: Zkušenost podmínkou, trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu (11-21).zaře do našeho týmu

Obsluha pizzerie

Náplň práce: příprava jídel v kuchyni, vyřizování objednávek, obsluha pizzerie.

Požadujeme: příjemné vystupování, potravinářský průkaz, pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu,spolehlivost.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu (11-21).

Rozvozce - Obsazeno

Náplň práce: Rozvozce pro pizzerii pro Nehvizdy a okolí.

Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní uchazeče s dobrou náladou. pracovitost, serióznost,spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B samozřejmostí.

V případě zájmu si prosím domluvte osobní schůzku tel. 606485224. Své životopisy zasílejte emailem na: info@pizzagourmet.cz.