Kariéra

Volné pracovní pozice

Pizzař-ka - Hledáme - Volná pozice

Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy o průměru 32 a 40cm. Práce s pohodovým kolektivem.

Požadujeme: Zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (naučíme) , trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, spolehlivost.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení + bonusy, flexibilní pracovní dobu (11-21).

V případě zajmu si domluvte osobní schůzku na čisle 702151255. Své životopisy zasílejte na email: info@pizzagourmet.cz do předmětu Pizzař.


Obsluha pizzerie - obsazeno

Náplň práce: profesionální přístup k zákazníkům, vyřizování objednávek, přijem , výdej, koordinace rozvozců, pomocná příprava v kuchyní

Požadujeme: profesionální přístup k zákazníkům, příjemné vystupování, potravinářský průkaz, pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu,spolehlivost.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu (11-21).

V případě zajmu si domluvte osobní schůzku na čisle 702151255. Své životopisy zasílejte na email: info@pizzagourmet.cz do předmětu Obsluha pizzerie


Rozvozce - obsazeno

Náplň práce: Rozvozce pro pizzerii pro Nehvizdy a okolí.

Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní uchazeče s dobrou náladou. pracovitost, serióznost,spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B samozřejmostí.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu (11-21).

V případě zájmu si prosím domluvte osobní schůzku tel. 702151255. Své životopisy zasílejte emailem na: info@pizzagourmet.cz.


Připravář jídel - Obsazeno

Náplň práce: příprava jídel teplé a studené kuchyně, příprava pro expedici

Požadujeme: profesionální přístup k zákazníkům, příjemné vystupování, potravinářský průkaz, pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu,spolehlivost.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu (11-21).